אודות

בעלי קבוצת עסקים למכירה וחיפוש שותפים הינם יזמים ואנשי עסקים מעל ל20 שנה, המתעסקים בייעוץ אסטרטגי, פיננסי, בניית תוכניות עסקיות וייעוץ ניהולי שוטף לעסקים קטנים ובינוניים.

במהלך השנים מנהלי הקבוצה השתמשו בפלטפורמת פייסבוק על מנת לתת מענה פרסומי לבעלי עסקים, מחפשי שותפים והשקעות ללקוחותיהם ולציבור בכללותו.

בבואנו לרכוש עסק או להיכנס כשותף לעסק פעיל או חדש עלינו לבחון לעומק את התוכנית הפיננסית, את איכותו של המוצר ובדיקה יסודית ומדוקדקת של קהל היעד בעסק הרלוונטי המוצע למכירה או לשותפות.

במסגרת האודות ניתן מספר טיפים כחומר למחשבה למתעניינים באתר:

  1. חקרו לעומק את פלח השוק אליו פונה המוצר ובדקו בדקדקנות את קהל היעד.
  2. עסקים המצויים ברחוב כדוגמאת מסעדות, בתי קפה, ברים, חנויות בגדים וכו’ אנו ממליצים בחום לעשות חקר אזורי, לתחקר את השכנים לעסק, לשהות בעסק מספר שבועות לפני קבלת החלטה.
  3. היוועצות עם איש מקצוע בתחום העסק הרלוונטי ויצירת תוכנית עסקית וכלכלית דקדקנית. (מומלץ לבצע זאת על ידי איש מקצוע)
  4. בבואכם להיכנס לשותפות או לרכוש עסק קיים מומלץ בחום לבצע בדיקה מקיפה בעזרת מנועי החיפוש כגון גוגל ובנוסף חברות מקצועיות לבדיקת נאותות כגון דן & ברקסריט וכו’ על מנת לבדוק את ההיסטוריה האמיתית של העסק ובעליו.
  5. מומלץ לא לוותר על שירותיו של עורך דין בבואכם לכרות הסכם וזכרו שלכל שורה בהסכם ישנה משמעות כלכלית רבה.
  6. רבים נוטים לזלזל בדבר הנקרא רישיון עסק, למעלה מ80% מהקטגוריות העסקיות דורשות ע”פ חוק רישיון עסק. הפעלה של עסק ללא רישיון הנה פלילית. את תוקפו של רישיון העסק ניתן תמיד לבדוק ברשות המקומית או בכל רשות מוסמכת בהתאם לסוג העסק. חשוב לשים לב שעסקים המוכרים אלכוהול המכילים קהל רב, מחזיקים בחומרים מסוכנים וכו’ ונדרש מהם אישור ממשטרת ישראל ורשות הכבאות.

לייעוץ מקיף ניתן לפנות למספר 03-9040110 (הייעוץ הינו בתשלום בכפוף להסכם שכר טרחה).

עלות פגישה ראשונית 1200 ש”ח

Loading...